O nas

,,THERMOPLEX Twój partner w łańcuchu chłodniczym"

 

Historia firmy:

 

Pierwsze kroki naszej firmy to rok 2001 kiedy to powstał serwis klimatyzacji. W przeciągu dwóch najbliższych lat nasza firma zatrudnia dodatkowe dwie osoby oraz rozszerza swoją działalność o serwis stacjonarnych urządzeń chłodniczych.

 

W roku 2004 przez bramę firmy przejeżdża pierwszy samochód ciężarowy z agregatem chłodniczym marki Thermo King. Od tamtego czasu serwis urządzeń chłodniczych staje się głównym celem firmy. Na przestrzeni kolejnych lat Thermoplex przekształca się w serwis dedykowany do obsługi transportu chłodniczego.

 

Rok 2010 dla naszej firmy to kolejne inwestycje. Zmiana lokalizacji serwisu daje nam możliwość przyjmowania większej liczby zleceń oraz możliwość dokonywanie coraz to bardziej skomplikowanych napraw. Dodatkowo zwiększamy moce przerobowe zatrudniając dodatkowych mechaników. W tym samym roku firma zaczyna również zajmować się handlowaniem używanych agregatów chłodniczych wszystkich marek.

 

2013r. okazuję się być kluczowym dla naszej firmy. W tym też roku nawiązujemy współpracę z Carrier Transicold Polska i tym samym zyskujemy autoryzację partnera serwisowego Carrier.

 

W kolejnym 2014 roku w Thermoplex powstaje dział handlowy którego celem jest sprzedaż i montaż fabrycznie nowych urządzeń chłodniczych marki Carrier.

 

Nieszablonowe podejście do klienta sprawia, że w 2016 jesteśmy w czołówce dealerów sprzedających agregaty na terenie Polski. W tym samym roku rozpoczynamy współpracę z CTP w zakresie montaży agregatów na zlecenie dla największych odbiorców.

 

2017 rok nawiązujemy współpracę z największą firmą adaptacyjną w Polsce jako podwykonawca tym samym zaczynamy montować zabudowy izotermiczne na podwoziach.

 

W tym samym roku powstaje plan bodowy nowego serwisu dostosowanego do potrzeb prowadzonej przez nas działalności.

 

2019 rok to planowana przeprowadzka do nowego punktu Thermoplex.

 

O nas:

 

Firma Thermoplex to rodzina pełna ludzi ambitnych i oddanych sprawie, wspólnie dążących do celu. Razem zbudowaliśmy solidny serwis oraz mocny dział handlowy.

 

Od 2016 roku nieprzerwanie wspieramy najlepszych zawodników PLMMA.

Marian Ziółkowski oraz Paweł Trybson Trybała zapraszamy do zapoznania się z ich zdjęciami gdzie dumnie promują nasze logo podczas imprez.